Bir Sayfa Seçin

Şartlar ve Koşullar

STEAM CUP Türkiye Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu Sitenin Telif Hakkı © STEAM Education Association’ın Türkiye Temsilciliği’ne aittir. Tüm hakları saklıdır.


Hoş Geldiniz.

Bu STEAM CUP Türkiye Web Sitesi Kullanım Koşulları (“Koşullar”) tüm steamcupturkey.org web sayfalarını (“Site”) yönetir.
Siteye erişerek, ziyaret ederek veya başka bir şekilde kullanarak, Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Sitemizi Kullanımınız
Sitmizi kullanırken her zaman STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘nin Kabul Edilebilir Kullanım Politikasına uymalısınız. Bu Koşulların amaçları doğrultusunda, “Hizmetler” Site anlamına gelir ve “Siz” sizi ifade eder.
Ayrıca teknik verilerin iletilmesiyle ilgili tüm geçerli yasalara ve yasalara da uymalısınız.
Çerez Politikamız da dahil olmak üzere STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘nin Çevrimiçi Gizlilik Bildirimi, Sitemizi kullanırken gizliliğinizi nasıl koruyacağımızı ve kişisel bilgilerinizi nasıl ele alacağımızı açıklamaktadır. Siteyi kullanarak, STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘in bu bilgileri bu politikaya uygun olarak kullanabileceğini kabul etmektesiniz.
Siteyi, doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir üçüncü taraf ticari ürün, hizmet, çözüm veya diğer teknolojilerin reklamını yapmak, tanıtmak, desteklemek veya pazarlamak için kullanmayın.
Sitemizin belirli hizmetlerine veya özelliklerine erişmek için bir hesap, profil oluşturmanız gerekebilir.
Ayrıca size belirli bir ücret karşılığında Sitenin belirli hizmetlerine ve özelliklerine erişim sunabiliriz. Bu durumlarda veya Sitenin bir parçası olarak diğer STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ürün ve hizmetlerini kullanırken, ek STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği koşulları veya gereksinimleri geçerli olabilir ve bu ek koşullar bizimle yaptığınız sözleşmenin bir parçası haline gelir. Bu tür ek koşullar ile bu koşullar arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, ek koşullar geçerli olacaktır.
Bu Koşulları ihlal ederseniz, Siteye erişiminiz derhal ve haber verilmeksizin sonlandırılabilir.

Hesabınız
Sitenin herhangi bir kısmı bir hesap açmanızı veya bir kullanıcı profili oluşturmanızı gerektiriyorsa, verdiğiniz bilgiler gerçek ve doğru olmalıdır. Herhangi bir zamanda başka bir kullanıcının hesabını, kullanıcı adını veya şifresini kullanmamayı veya şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmemeyi kabul etmektesiniz. Hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımını veya herhangi bir güvenlik ihlalini derhal STEAM Education Association Türkiye Temslciliği ‘ne bildirmelisiniz.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, (i) yayınladığınız herhangi bir şeyi reddedebilir veya kaldırabilir, (ii) Sitenin herhangi birine veya tümüne erişiminizi kısıtlayabilir, askıya alabilir veya sona erdirebiliriz veya (iii) Siteyi sağlamayı ve sürdürmeyi durdurabiliriz. herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle veya sebepsiz olarak, önceden haber vererek veya bildirmeden ve yükümlülük olmaksızın. Bunu yaptığınızda, sağladığınız herhangi bir bilgi veya içeriği saklayabilir veya silebiliriz.

Sitemizin İçeriği
Sitemiz, telif hakkı, ticari marka, ticari sır veya diğer mülkiyet haklarıyla korunan STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘nin sahip olduğu, işlettiği, lisansladığı ve/veya kontrol ettiği içeriği (“Site İçeriği”) içerir. STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği veya lisans verenleri, bu Site İçeriğindeki tüm hakları saklı tutar.
STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği size Site İçeriğini yalnızca Siteyi dahili kullanımınız için görüntülemeniz için sınırlı, geri alınabilir, alt lisansı verilemez bir hak verir. Bunlara ek olarak, belirli Site İçeriği simgeleri, fotoğrafları, teknik incelemeleri, ürün belgelerini, teknolojiye genel bakışları ve uygulama kılavuzlarını içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
Bu materyaller, Web Kullanım Yönergelerimiz de dahil olmak üzere Telif Hakkı Kullanım İlkelerimiz ve Yönergelerimize sıkı sıkıya bağlı olarak sınırlı koşullar altında kullanılabilir.

İçeriğiniz
Sitemize yüklediğiniz veya başka bir şekilde sağladığınız herhangi bir metin, dosya, resim, fotoğraf, video, ses, yazılım, yazarlık çalışması veya diğer materyallerde (topluca “Kullanıcı İçeriği”) herhangi bir mülkiyet hakkı talep etmiyoruz. Ancak, STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘ne Kullanıcı İçeriğinizi Siteyi ve ilgili tüm hizmetleri sağlamanın sınırlı amacı için kullanmak, değiştirmek, kamuya açık olarak gerçekleştirmek, kamuya açık olarak görüntülemek, çoğaltmak ve dağıtmak için dünya çapında, telif ücretsiz, alt lisanslanabilir, kalıcı, geri alınamaz bir lisans veriyorsunuz. Ayrıca, bu Sitenin diğer herhangi bir kullanıcısının, söz konusu kullanıcının kişisel kullanımı için veya Sitenin kullanımıyla bağlantılı olarak Kullanıcı İçeriğinize erişebileceğini, görüntüleyebileceğini, saklayabileceğini ve çoğaltabileceğini kabul etmektesiniz.

Kullanıcı İçeriğinizin bir kısmının Sitemizde genel olarak Yazılım İçeriği olarak bulunmasını isteyebilirsiniz. Bu durumlarda, yukarıda verdiğiniz izinlere ek olarak, diğer kullanıcılara çalışmanızı amaçlandığı şekilde kullanmaları için açık kaynak veya Creative Commons lisansı gibi yeterli haklar sağlayan bir lisans da belirtmelisiniz. Uygun bir ücretsiz yazılım lisansının nasıl seçileceğine ilişkin rehberlik için bu yararlı bir üçüncü taraf kaynağıdır: https://choosealicense.com/.

Bu tür malzemelerin telif hakkı sahibinin önceden yazılı iznini almadan telif hakkıyla korunan veya diğer tescilli malzemeleri herhangi bir şekilde yayınlayamaz, değiştiremez, dağıtamaz veya çoğaltamazsınız. Bir hesabı feshedebilir ve/veya bir başkasının telif hakkını veya mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir kullanıcının erişimini engelleyebiliriz.

Tüm Kullanıcı İçeriği gizli değildir ve herkese açık olarak kabul edilir. Lütfen herhangi bir gizli veya özel bilgi göndermeyin.

Bize herhangi bir geri bildirim veya fikir sağlarsanız, STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği ‘ne geri bildiriminizi herhangi bir kısıtlama veya sınırlama olmaksızın herhangi bir amaç için kullanma yetkisi verirsiniz. Telif hakkınızın veya diğer haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen Atanmış Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak bildirin:
1. Telif hakkı veya diğer menfaat sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası.
2. Telif hakkıyla korunan çalışma veya ihlal edildiğini iddia ettiğiniz diğer çalışma İhlal edildiğini iddia ettiğiniz
materyalin sitelerimizde, ağlarımızda veya diğer depolarımızda nerede bulunduğunun açıklaması.
3. Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanun tarafından yetkilendirilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair tarafınızdan yazılı bir beyan.
4. Yalan yere yemin etme cezası altında yapılmış bir beyan,
5. Bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair beyan.

E-posta: info@steamcupturkiye.org

İtiraz edilen materyaller, makul çabalar sonucunda belirlenebilir bir üçüncü tarafça yayınlanmışsa itirazınızı üçüncü şahsa bildirmeyi deneeyceğiz. Üçüncü taraf yanıt verirse, uygun olduğunu düşündüğünüz diğer adımları atabilmeniz için size bir kopyasını vereceğiz.

Sorumluluk Reddi ve Sınırlamalar
Yukarıda özel olarak belirtilenler dışında, bu koşullardaki hiçbir şey, zımnen, itirazın engellenmesi veya başka bir şekilde, STEAM Education Association Türkiye Temsilciği veya herhangi bir üçüncü şahsın herhangi bir ticari sırrı, patenti, ticari markası, telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakkı kapsamında herhangi bir lisans veya hak vermez. Açıkça lisanslanmayan tüm hakları saklıdır.

Sitemizde doğru bilgi sağlamaya çalışmış olsak da, bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Kullanıcı davranışı veya kullanıcıların Sitemize gönderdiği şeyler için onay vermiyor veya sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu Koşullardaki hiçbir şey, Siteyi izlememizi veya herhangi bir materyali veya bilgiyi değiştirmemizi veya kaldırmamızı gerektirmez.

Sitemiz, üçüncü taraf sitelere bağlantılar içerir. Bu bağlantıları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sağlıyoruz ve bu tür bağlantıların dahil edilmesi, içeriklerinin onaylandığı anlamına gelmez. Bu Siteyle bağlantılı diğer herhangi bir siteye erişimin riski size aittir ve bu sitelerde yapılan herhangi bir bilgi, veri, görüş, tavsiye veya beyanın doğruluğundan veya güvenilirliğinden sorumlu değiliz.

Hesabınızın, kaydınızın ve şifre bilgilerinizin gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz. STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği, kullanıcı adınızın veya şifrenizin çalınması veya kötüye kullanılması, kullanıcı adınızın veya şifrenizin ifşa edilmesi veya bir başkasına kullanıcı adınızı veya şifrenizi kullanma yetkisi vermenizden kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır.

BU SİTE TÜM HATALARIYLA “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR.
SİTENİN VEYA İLGİLİ HİZMET VEYA İÇERİĞİN KULLANIMINDAN HİÇBİR BELİRLİ SONUÇLARI GARANTİ VERMİYORUZ VE SÖZ VERMİYORUZ.
BU SİTENİN TÜM KULLANIMININ RİSKİ KENDİ RİSKİNİZE AİTTİR.

Koşullarımız Hakkında
Bu Koşulları zaman zaman kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir güncelleme için lütfen bu sayfayı periyodik olarak kontrol edin.
Bu Koşullar, herhangi bir yasa kuralı veya ilkesi çatışması hariç olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.
Site veya bu Koşullarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık olması durumunda, siz ve STEAM Education Association Türkiye Temsilciliği, münhasır kişisel yargı yetkisini ve İstanbul, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde yer almayı kabul edersiniz.
Bu Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, o hüküm iptal edilecek ve kalan hükümler tam olarak yürürlükte kalacaktır.
Siz veya başkaları bu Koşulları ihlal ederse ve biz hemen herhangi bir işlem yapmazsak, bu, gelecekte veya benzer durumlarda harekete geçme hakkımız gibi haklarımızı hiçbir şekilde sınırlamaz veya bunlardan feragat etmez.
Bu şartlar en son 20/05/2022 tarihinde güncellenmiştir ve hemen yürürlüğe girer.